fbpx

Zapowiedzi wydawnicze

John Eckhardt

Nieugięty

Czytałeś „Modlitwy, które wypędzają demony”? Teraz czas na “Nieugięty”

Książka, która pomoże ci przezwyciężyć najniebezpieczniejszą broń diabła – rozdwojenie umysłu. Zrozumiesz swoją tożsamość w Chrystusie i nie poddasz się tak łatwo destabilizacji.

Nauczysz się opanowywać przejawy rozdwojenia umysłu, które prowadzą m.in. do zrywania znajomości i rozwodów, niezdecydowania i bierności, goryczy i gniewu, zranień i uraz, strachu i odrzucenia, chorób mających podłoże duchowe.

Bądź stabilny i mocno utwierdzony w Bogu, aby móc przetrwać w tym niestabilnym świecie

Apostoł John Eckhardt przewodzi służbie chrześcijańskiej Crusaders Ministries z siedzibą w Chicago, Illinois. Ma silne powołanie apostolskie i usługuje w najróżniejszych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Odwiedził też ponad osiemdziesiąt krajów. Często przemawia na międzynarodowych konferencjach, występuje w cotygodniowym programie telewizyjnym Perfecting the Saints i wydaje książki.

 

 

Daniel Kolenda

Zabić smoka

Prawdziwa bitwa to ta, której nie widzisz!

Autor obala mity związane z walką duchową. Wszystko po to,
abyś zrozumiał działanie Boga w swoim życiu i mógł pokonać każdą przeszkodę.

Daniel Kolenda jest misjonarzem i ewangelistą, którego posłudze towarzyszą znaki, cuda i liczne nawrócenia. Kolenda głosi Słowo Boże w najróżniejszych miejscach – również w najbardziej niebezpiecznych, nieprzyjaznych dla Ewangelii i odległych częściach świata. Podczas swoich krucjat ewangelizacyjnych osobiście przyprowadził do Chrystusa ponad 21 milionów osób. Po odejściu znanego ewangelisty Reinharda Bonnkego Kolenda objął stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego Christ for All Nations – organizacji chrześcijańskiej, która prowadziła kilka spośród  największych spotkań ewangelizacyjnych w historii. Dotychczasowe publikacje Christ for All Nations wydano w 104 językach w łącznym nakładzie 190 milionów egzemplarzy. Organizacja ta ma swoje biura w dwunastu krajach.