fbpx

Pakistan

Ty też możesz pomóc!

Misja Pakistan

Od 2019 roku wspieramy kościół Pastora Erika w budowaniu w Pakistanie silnego chrześcijańskiego kościoła, który odpowiada na potrzeby chrześcijan i swojego kraju. Oprócz tego, pomagamy w zabezpieczaniu bieżących potrzeb materialnych członków jego społeczności.

Pastor Erik prowadzi kościół i szkołę dla dzieci we wschodniej części Pakistanu, a także nieustępliwie dociera z Ewangelią w różne regiony swojego kraju. Niesie pomoc zarówno duchową, jak materialną ubogim, dzieciom oraz wspomaga rodziny, które straciły pracę w wyniku pandemii.

Pakistan składa się z czterech prowincji. Ludność chrześcijańska jest rozproszona w różnych miastach, miasteczkach i wsiach Pakistanu. Do wielu wiosek i miasteczek jest trudny dostęp. Do ewangelizacji najpilniej potrzebne są Biblie w języku urdu, fundusze na krucjaty ewangelizacyjne, na sprzęt i nagłośnienie.

Zachęcamy Was gorąco do praktycznego wspierania pracy misyjnej Kościoła Chwały w Pakistanie. Razem możemy czynić różnicę!

Numer rachunku Kościoła Chwały, na który można przekazać pomoc: Bank Pekao S.A. II Oddział w Warszawie 16 12401024 1111 0010 0108 2329 – z dopiskiem: Misja w Pakistanie.

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy