fbpx

Superktoś!

Płyta z muzyką uwielbienia dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy wydawcą płyty z muzyką dla dzieci „Superktoś!”z przesłaniem, które podnosi na duchu i buduje wiarę.

Album jest odpowiedzią na wielkie zapotrzebowanie na współczesną muzykę chrześcijańską dla całych rodzin. Teksty opowiadają m.in. o tym, że dzieci są silne i niezachwiane, mogą żyć odważnie i nie boją się przyszłości. Piosenki zostały wyśpiewane przez dzieci i młodzież z udziałem muzyków zespołu Sound of Glory.

Profil na FB JestemSuperktos

Prowadzimy profil dedykowany płycie „Superktoś!”. Podpowiadamy, jak odkryć prawdziwą moc dziecięcej wiary i radości, jak na co dzień być superktosiem. Publikujemy piosenki z płyty, filmiki z wypowiedziami dzieci, grafiki z cytatami biblijnymi, programy dla dzieci „Dzieci w akcji”.

Programy „Dzieci w akcji”

Jesteśmy producentem i patronem medialnym spotkań dla dzieci „Dzieci w akcji”. Każdy z programów poświęcony jest odrębnemu tematowi biblijnemu. Dzieci poznają Biblię, uczą się, jak uwielbiać Boga, jak korzystać ze wskazówek zawartych w Bożym Słowie, biorą udział w modlitwie o swoje potrzeby, rozwijają umiejętności publicznej prezentacji podczas mówienia świadectw oraz przygotowywania wystąpień. Programy przeznaczone są dla dzieci w wieku 6,8,11 lat.

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy