fbpx

Aktualności

Glos

Od 2004 roku sięgamy chrześcijan w Polsce, m.in. jako wydawca kwartalnika Magazyn CEL (ukazującego się w latach 2004-2012) a następnie platformy internetowej portalcel.pl. Teraz inaugurujemy nowy magazyn Głos Przebudzenia w formie drukowanej i elektronicznej (jako ebook).  Głos Przebudzenia jest jednoznacznym głosem, jasnym biblijnym stanowiskiem bez politycznej poprawności i rozmiękczania Bożego Słowa.

Startujący magazyn jest odpowiedzią dla ludzi szukających prawdy Słowa Bożego w czasie chaosu doktrynalnego i wielu sprzecznych twierdzeń pojawiających się w kręgach chrześcijańskich.

W chrześcijaństwie jest wiele definicji przebudzenia, chcemy sięgnąć do apostolskiego rozumienia tego słowa. Obejmuje ono trzy wymiary: przede wszystkim podkreśla znaczenia kościoła, który jest miejscem treningu dla wierzących, wzrastających w swoim powołaniu i zdrowym funkcjonowaniu w społeczeństwie. Po drugie, podnosi tematykę odbudowanego życia, czyli pełnego wymiaru jakości funkcjonowania człowieka, wolnego od kajdan duchowych, intelektualnych czy fizycznych. Pokazuje warunki do podejmowania mądrych decyzji życiowych, inspiruje do rozwoju, osiągania przełomów finansowych, bycia zasobnym w każdej sferze, zawodowej  i prywatnej. Po trzecie, nasze przesłanie dotyczy nie tylko indywidualnego człowieka, ale również jest skierowane do całego narodu i państwa.

Dowiedz się więcej o magazynie

Zamów Głos Przebudzenia

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy