fbpx

Aktualności

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia szkoła służby (1)

„Głos Przebudzenia” to chrześcijańskie czasopismo poruszające aktualne zagadnienia związane z
duchowością, społeczeństwem oraz wyzwaniami codziennego życia i współczesnego Kościoła.


Pokazujemy, jak praktycznie stosować prawdy Pisma Świętego w różnych sferach życia, takich jak rodzina i wychowanie dzieci, finanse czy rozwój osobisty. Publikujemy odważne komentarze i artykuły ukazujące chrześcijański punkt widzenia na aktualne zjawiska oraz współczesne trendy społeczno-kulturowe. W każdym numerze znajdują się artykuły ukazujące ciekawe, często mało znane fakty z Biblii, dziejów Izraela oraz historii ruchów protestanckich i ewangelicznych. Zamieszczamy wywiady i reportaże, prezentujemy niezwykłe historie ludzi, którzy doświadczyli Bożych interwencji w swoim życiu.

W najbliższym numerze m.in.:

  • Wywiad z Danielem Kolendą o służbie u boku Reinharda Bonnkego, a także o sukcesji, rozwoju, powołaniu ewangelisty i najnowszej książce Zabić smoka.
  • Wywiad z dr. Michaelem L. Brownem o kondycji chrześcijaństwa ewangelicznego w Stanach Zjednoczonych, wyzwaniach cywilizacyjnych stojących przed Kościołem Jezusa Chrystusa, a także o tym, dlaczego przebudzenie jest jedyną drogą pozwalającą mieć realny wpływ na społeczeństwo.
  • W dziale HISTORIA artykuły prof. Wojciecha Gajewskiego, dr. Alfreda Palli oraz Adama Nawrockiego. Wyruszamy w podróż od historii starożytnej, przez czasy początków Kościoła, okres polskiej reformacji, aż po wiek XIX – wielkie postaci, przełomowe wydarzenia, inspirujące przesłanie.
  • W dziale BIZNES podejmujemy mało wygodny, ale jakże bliski każdemu temat – podatki. Przyglądamy się im z perspektywy ekonomicznej, biblijnej i społecznej. Opowiemy także, jak można rozwijać się zawodowo, będąc młodą mamą. Rozmawiamy też z Davidem Balestrim o tym, czy można być powołanym przez Boga do… biznesu.
  • Odwiedzamy społeczność mesjańską City of Life w Sderot w Izraelu. Poznajemy pracę wspólnoty oraz stojące przed nią wyzwania.
  • W dziale RODZINA rozmawiamy o edukacji seksualnej dzieci i młodzieży oraz przedstawiamy praktyczne porady dla rodziców.
  • Poruszamy temat uwolnienia od presji demonicznej i przy okazji obalamy kilka mitów. Dajemy również głos różnym osobom, by opowiedziały o tym, jak Bóg odmienił ich życie, małżeństwa, rodziny.
  • Dodatkowo: artykuł pastora z Białorusi – komentarz do bieżących wydarzeń z perspektywy Kościoła. Janusz Szarzec pisze o judaizacji Kościoła. Marcin Podżorski wyjaśnia, o co tak naprawdę chodzi z dziesięciną.

 

Wydawca: Fundacja Nadzieja dla Przyszłości
Częstotliwość: Półrocznik
Format: 177 mm x 254 mm
Objętość: 160-180 stron
Dystrybucja: Salony Empik, punkty dystrybucji Kościoła Chwały, księgarnie i sklepy internetowe

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy