fbpx

Aktualności

FinansoweIQ_ndp
„Finansowe IQ” – jak pisze o niej sam autor, Raymond Gabriel – to „książka napisana dla rodziców i ich dzieci, by pomóc im osiągnąć sukces w dziedzinie osobistych finansów. Omawia pojęcia związane z pozyskiwaniem, zarządzaniem i pomnażaniem majątku.”
Wielu ludzi chciałoby osiągnąć sukces finansowy, ale nie posiada kapitału, ani odpowiednich nawyków czy właściwego sposobu myślenia o pieniądzach. Ponadto, większość nie ma wyższego celu, któremu miałoby służyć ich bogactwo czy styl życia nastawiony na pomnażanie. Niniejsza książka uczy, w jaki sposób położyć właściwe fundamenty oraz przygotować siebie i dzieci do kroku naprzód w zakresie gromadzenia majątku, zarządzania nim i dystrybuowania go
„Finansowe IQ” to poradnik o tym, jak zyskać powodzenie w dziedzinie osobistych finansów. Zasady w niej opisane są skierowane do dorosłych, aby stosując je w swoim życiu, kształtowali w sobie właściwe zachowania i nawyki, które później będą mogli przekazywać swoim dzieciom.
Autor podpowiada rodzicom, w jaki sposób osiągnąć stabilizację finansową, jak stworzyć budżet domowy, jak oszczędzać, kontrolować wydatki, inwestować i wpajać dzieciom ważne zasady, które przygotują je do sukcesów finansowych.
Pozycję można czytać jako poradnik, wybierając najbardziej interesujące dla siebie rozdziały, bądź jak podręcznik, pracując systematycznie nad każdą, lekcją, aby budować u dzieci trwałe fundamenty wolności finansowej, które zostaną im na całe życie.
Życzymy owocnej i inspirującej lektury!

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy