fbpx

Aktualności

BG3

Pragniemy wyrazić podziękowania sponsorom i darczyńcom!

 

Trzecia książka z serii „Bożych generałów”, której autor nadał podtytuł: Wielcy reformatorzy. Roberts Liardon prezentuje sylwetki sześciu osób, którzy walczyli o przywrócenie zasad wiary wczesnego kościoła. Wycliff, Hus, Luter, Knox, Kalwin i Fox poświęcili swoje życie, aby doprowadzić do reformacji w swoim pokoleniu. Czytelnicy udadzą się z nimi w podróż przez epoki, w których doświadczyli zarówno oświecenia jaki prześladowania. Dzięki nieustraszonemu duchowi i determinacji Wielcy Reformatorzy stanęli po stronie prawdy i przebili się przez otaczającą ich religijną ciemność z prawdą Jezusa Chrystusa.

Jej autor, Roberts Liardon jest uznawany na arenie międzynarodowej jako znawca historii kościoła, mówca, duchowy przywódca, historyk kościoła i działacz humanitarny. Jako historyk kościoła, Roberts z wielkim zaangażowaniem prowadzi badania nad naszym chrześcijańskim dziedzictwem. Do tej pory książki Liardona, w tym seria „Boży generałowie”, sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad sześćdziesiąt języków.

Ta pozycja umożliwi żyjącym współcześnie zrozumieć proces reformacji. Czytając o ludziach, którzy poświęcili wszystko w swej walce dla Boga, będziemy w stanie bardziej docenić wolność religijną, znajdziemy zachętę w naszych duchowych bitwach oraz motywację, by odnaleźć prawdę biblijną dla własnego życia. Ci ludzie pokazali drogę, przyprowadzili Słowo Boże do setek milionów ludzi. Na tym fundamencie możemy wszyscy iść do przodu.

Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy