fbpx

Numer 1 (2) 2020

• Co reformacja dała nowożytnej Europie?
• Czy kryzys rodziny zbiega się z kryzysem tzw. cywilizacji zachodniej?
• W jaki sposób pełna ewangelia może stać się kluczem do przebudzenia w kościołach? – specjalnie dla Głosu Przebudzenia – Roberts Liardon.
• Silna Rzeczpospolita, sprawne państwo. Czy to może być realna perspektywa?
• Jak sprawić, aby dzieci osiągnęły swój maksymalny potencjał?

  • Artykuł numeru: „Od reformacji do nowej reformacji” Marcina Podżorskiego.
    „Dziś, podobnie jak w przeszłości, klucz do zmian w społeczeństwie leży w kościele. Oznacza to, że Bóg złożył na nas potężną odpowiedzialność w kontekście losów narodu. Stąd wołanie o nową reformację, która najpierw obejmie chrześcijańskie wspólnoty, a następnie sięgnie społeczeństwa”.
  • Spis treści

O magazynie

Magazyn „Głos Przebudzenia” to chrześcijańskie czasopismo poruszające aktualne zagadnienia związane z duchowością, społeczeństwem oraz wyzwaniami codziennego życia i współczesnego kościoła. Pokazujemy, jak praktycznie stosować prawdy Pisma Świętego w różnych sferach życia, takich jak rodzina i wychowanie dzieci, finanse czy rozwój osobisty. Publikujemy odważne komentarze i artykuły ukazujące współczesne zjawiska i trendy społeczno-kulturowe z perspektywy chrześcijańskiej. Dodatkowo w każdym numerze: artykuły historyczne ukazujące ciekawe i często powszechnie nieznane fakty z historii Biblii, Izraela i historii ruchów protestanckich oraz ewangelicznych; wywiady, reportaże i niezwykłe historie ludzi, którzy doświadczyli Bożych interwencji w swoim życiu.

Nasi autorzy

Video zaproszenie

Zapraszamy Was

Głos Przebudzenia nr 1 (2) 2020

Przyglądamy się zagadnieniu nowej reformacji z perspektywy historycznej, współczesnej, polskiej i europejskiej. Stawiamy pytania o przyszłość; o to, w jakiej mierze zależy ona od kondycji Kościoła Jezusa Chrystusa. Przedstawiamy wymogi dla kościołów, które chcą mieć realny wpływ na społeczeństwo. Pokazujemy, jak można przyjąć prawdy nowej reformacji i zacząć żyć w pełni mocy Ducha Świętego i swojego powołania.

Prenumerata roczna Głosu Przebudzenia

Obejmuje 2 numery: 2 (5) 2021 oraz 1 (6) 2022.
Dodatkowo rabat 15% na produkty w sklepie nadziejadlaprzyszlosci.pl.
Szczegóły w Regulaminie prenumeraty.

Numery archiwalne

Wpisz adres email.
Na ten adres wyślemy link do pobrania darmowych stron magazynu.


    Newsletter

      Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy