fbpx

Aktualności

Dieta

Z okazji Dnia Matki mamy dla Was prezent – darmowy rozdział książki, która stała się bestsellerem New York Times – Dieta Stwórcy.

Jesteś na kolejnej diecie, która nie działa? Zmagasz się z problemami układu pokarmowego? Poznaj Boże zasady odnośnie zdrowego odżywienia. Dieta Stwórcy, oparta na Piśmie Świętym i badaniach naukowych, pokazuje nie tylko, jak odzyskać pełne zdrowie, lecz również, jak je utrzymać.

Tylko teraz możesz kupić książkę Dieta Stwórcy z 30% rabatem na: https://www.nadziejadlaprzyszlosci.pl/produkt/dieta-stworcy/

 

O autorze:

Jordan S. Rubin – lekarz naturopata i dyplomowany dietetyk. Doświadczywszy dramatycznego uzdrowienia z poważnego przypadku choroby Leśniowskiego-Crohna, w 2000 roku założył organizację Garden of Life, aby dzielić się wiedzą płynącą z osobistych przeżyć i pomagać innym ludziom cierpiącym na wyniszczające choroby. Oprócz „Diety Stwórcy” Rubin napisał jeszcze dwie książki: „Patient Heal Thyself” oraz „Restoring Your Digestive Health”. Autor mieszka z żoną Nicky i rodziną w Palm Beach Gardens na Florydzie.

Wpisz adres email.
Na ten adres wyślemy link do pobrania darmowego rozdziału Diety Stwórcy.


    Newsletter

      Zapisz się do newslettera aby otrzymać 10% rabatu na zakupy