Zapowiedzi wydawnicze

Zwycięscy generałowie i potężne sekrety ich sukcesów

Boży Generałowie - Wielcy Reformatorzy

W atmosferze ucisku i ciemności reformatorzy przynosili objawienie od Boga oraz dokonywali tłumaczenia Biblii na języki narodowe. Roberts Liardon przybliży ci sylwetki sześciu ludzi, którzy walczyli o przywrócenie zasad wiary wczesnego kościoła. Są nimi John Wycliffe, Jan Hus, Marcin Luter, Jan Kalwin, John Knox, George Fox. Udasz się z nimi w podróż przez epoki, w których doświadczali zarówno oświecenia, jak i prześladowań.

Doceń wolność religijną. Odnajdź prawdę biblijną dla własnego życia.

Roberts Liardon – urodzony w Tulsa w stanie Oklahoma, czołowy protestancki historyk kościoła. Założyciel Embassy Christian Center oraz szkoły biblijnej Spirit Life w Irvine w stanie Kalifornia, USA. Twórca Muzeum Historycznego Reformatorów i Przebudzeniowców.  Do tej pory książki autora sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad sześćdziesiąt języków.

 

 

John Eckhardt

Nieugięty

Czytałeś „Modlitwy, które wypędzają demony”? Teraz czas na “Nieugięty”

Książka, która pomoże ci przezwyciężyć najniebezpieczniejszą broń diabła – rozdwojenie umysłu. Zrozumiesz swoją tożsamość w Chrystusie i nie poddasz się tak łatwo destabilizacji.

Nauczysz się opanowywać przejawy rozdwojenia umysłu, które prowadzą m.in. do zrywania znajomości i rozwodów, niezdecydowania i bierności, goryczy i gniewu, zranień i uraz, strachu i odrzucenia, chorób mających podłoże duchowe.

Bądź stabilny i mocno utwierdzony w Bogu, aby móc przetrwać w tym niestabilnym świecie

Apostoł John Eckhardt przewodzi służbie chrześcijańskiej Crusaders Ministries z siedzibą w Chicago, Illinois. Ma silne powołanie apostolskie i usługuje w najróżniejszych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Odwiedził też ponad osiemdziesiąt krajów. Często przemawia na międzynarodowych konferencjach, występuje w cotygodniowym programie telewizyjnym Perfecting the Saints i wydaje książki.